Sissepääs kooli veebilehele

Kasutajanimi *
Parool *
Pea meeles

Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium

Õpime elu mitte kooli jaoks

Aastal 1969 avati 52. kaheksaklassiline kool: 23 klassikomplekti, 644 õpilast, 34 õpetajat, 150 lastekodulast. Koolis töötasid vene- ja eestikeelse õppekeelega algklassid. 1971. aastal alustas tööd Internatsionaalse Sõpruse Klubi Alla Žirkova juhtimisel. 1973. aastal muudeti kool keskkooliks. Samal aastal moodustati Eesti Õpilasmaleva rühmad. 1975. aastal lõpetas keskkooli esimene lend.

1977 - 2007 tegutsesid koolis muusikaklassid. 80-ndatel aastatel avati spordiklassid, kirjanduse, matemaatika ja eesti keele süvaõppega klassid. Kool osales kuueaastaste laste õpetamise eksperimendis. Vanemate klasside õpilased võisid omandada postitöötaja, telegrafisti, õmbleja ja automehaaniku elukutse.

1991. aastal nimetati kool Mustamäe Humanitaarkooliks, 19.mail 1997.a anti koolile Mustamäe Humanitaargümnaasiumi nimetus. 80.-90. aastatel õppisid algklasside õpilased Võgodski-Davõdovi metoodika järgi. 2000.a avati eestikeelse õppega kümblusklassid.

2007. aastal renoveeriti täielikult koolihoone. Õpilastele on antud võimalus õppida avarates, tehniliselt hästi varustatud klassiruumides.

2007-2009 Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium võttis osa rahvusvahelisest Comenius-projektist „Living Together” – „Elame koos”.

 

Meie medalistid

 

Kuldmedal

Hõbemedal

2017

Alina Davidovitš

Anastasija Gaevskaja

Anna Grund

Jekaterina Fedotova

Jelizaveta Vabištševitš

Karin Jätla

Liina Ozdoba

Niina Sokolova

Valentina Rukins

Anžela Saar

Darja Bušmanova

Liina Piilman

Polina Reus

2016

Andrei Mjakišev

Ellen Loit

Juri Ponomarenko

Alina Haljaste

Evelin - Liis Suvi

Jana Pronina

Katerina Fedorova

2015

Aljona Kruglova

Anastassia Solomanina

Anna - Evgeniya Petrova

Kristina Koljakina

Lia Gavriljuk

Sofya Koledenkova

Žanna Beilinson

Vladislav Põrjajev

Andrei Jasnev

Anne Kuzmitski

Jekaterina Olesk

Jessica Must

2014

Aleksandra Fazlutdinova

Darja Moskvina

Diana Dolgopolova

Elina Liivaste

2013

Darja Inno

Julia Sannikova

Kristina Kraiko

Kristina Nassonenko

Veronika Zuikova

 

2012

Alesja Gontšarenko

Ekaterina Zhemchugova

Fidan Nadžafova

Jana Kolpakova

Julia Tšerentsova

Liubov Rostovschikova

Aleksander Boitšenko

Andrei Fatkov

Andrei Jermiškin

Svetlana Kavalerova

2011

Alina Verigina

Anastassia Žurba

Anna - Liiza Lvova

Eerik Kukebal

Jekaterina Kolpakova

Kirill Nessin

Marina Vabištševitš

Roman Tretjakov

Anastassia Radtšenko

Darja Jeršova

Darja Muratova

2010

Alice Juursoo

Darja Jedemskaja

Jelena Golova

Miroslava Karlova

Vadim Lekštedt

2009

Alina Jašina

Deniss Osman

Elvira Petrova

Irina Tokareva

Jana Osman

Ramil Khalilov

Valeria Donets

Anne - Jana Prantsuzova

Julia Kornejeva

2008

Andrei Markov

Anna Zakharchuk

Ellina Rajevskaja

Jekaterina Lagun

Olga Mahhova

Jevgenia Orlova

Julia Zuikova

Ksenia Šabanova

Marjana Makodõm

2007

Alina Butina

Natalja Nikolajeva

Aleksandra Štšerbakova

Anna Kotšergina

Jekaterina Baranova

Mihhail Voronin

Natalja Puzina

Viktoria Širkunova

2006

Aljona Žagunova

Kristina Kiviking

Polina Jorina

Aleksandr Bogatõrjov

Anna Filatova

Ilja Šmorgun

Ljubov Vološtšuk

Maksim Baranov

Tatjana Aganitš

2005

Anastassia Tarkovskaja

Jekaterina Babenko

Jekaterina Nesterenko

Justina Verbovetskaja

Ivan Kuprijanov

Jekaterina Vaiksalu

Jelena Markova

Jelena Nikolajeva

Maria Zemenkova

2004

Veronika Šnurova

Alina Markova

Jelena Golitsõna

Maria Andreitšuk

Tatjana Totskaja

2003

Jekaterina Kostõna

Olga Šelenina

Anna Danik

Dana Repina

Diana Karpenko

Dmitri Dorofejev

Igor Fadeitšev

Ilja Poljakov

Jevgenia Votina

Julia Sirotina

Natalja Kazakevitš

2002

Tatjana Dõmovitš

Viktoria Petrova

Aleksandr Ljubovski

Anna Baum

Anastassia Šipilova

Daniil Jelagin

Denis Kostõlev

Irina Tšernjak

Jekaterina Bessonova

Jelena Maltseva

Oksana Nikiforova

Vadim Žuravljov

Vitali Grozovski

2001

 

Jekaterina Hropova

Jelena Lüter

Oksana Staltsova

2000

Aleksandra Jakovleva

Ruslan Mahhov

Jüri Virkepuu

Ksenia Listopad

1999

 

Dmitri Smorgun

1996

 

Aljona Kurbatova

Olga Paukova

1995

Annely Saar

Anna Makerova

Marina Suvorova

Olga Koneva

1993

Jelena Fjodorova

Jelena Strukova

Dmitri Presnov

Irina Budko

Jelena Bavšenkova

Larissa Kuznetsova

Ljudmilla Fieško

Maria Strukova

Marina Baum

Natalja Issajeva

Veronika Nõu

1992

 

Anna Kljukina

1991

Inga Raihman

Ingrid Kreits

Jelena Dementjeva

Jelena Teljatnikova

Natalja Roždestvenskaja

Jelena Andrejeva

1990

Lilia Kuznetsova

Andrei Batehha

Marina Krutikova

Oksana Šinalskaja

Svetlana Mjakuševa

Veronika Žukova

1989

Julia Zakareišvili

Kristina Ljašenko

Lada Jegorova

Diana Novikova

Dmitri Vlasov

Ilja Heht

Jelena Boiko

Sergei Zjaikin

1988

Igor Bobrovski

Oleg Voronov

Irina Vaisbein

Lesja Prus

Lia Mednikova

1987

Andrei Viskov

Jana Andrejeva

Mihhail Gantšev

Valeria Hanukajeva

1986

Dan Rubanovitš

Jelena Staršinova

Natalja Tjomkina

Mihhail Girusov

Ella Rumjantseva

Erika Jalakas

Inara Davidson

Žanna Tsvetkina

Vadim Alpatski