Avalik teave

Riiklik järelevalve

Riiklik järelevalve on osa hariduse kvaliteedi tagamise süsteemist, mida viiakse läbi koolieelsetes lasteasutustes, algkoolides, põhikoolides ja gümnaasiumides sõltumata nende omandivormist.

Riikliku järelevalve käigus kontrollitakse haridusasutuse tegevust kompleksselt või üksikküsimustes.

Tallinna haridusasutuste üle teostab riiklikku järelevalvet Harju Maavalitsus (riikliku järelevalve dokumendid).

Riiklikud järelevalvemenetlused 2017./2018.õppeaastal

• 20.11.2017 Terviseamet, inspektor Gea Ovsjannikov (794 37 11, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. )
    Eesmärk: tervisekaitsenõuded koolidele Järelevalvemenetlus lõpetatud 05.12.2017
  • 15.02.2018 Tööinspektsioon, inspektor Malle Vassiljev (56 23 07 93, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. )
    Eesmärk: töötervishoiu ja tööohutuse nõuete täitmine Järelevalvemenetlus lõpetatud 01.03.2018

Riigihanked

Riigihange on asjade ostmine, teenuste tellimine, ideekonkursside korraldamine, ehitustööde tellimine ja ehitustööde ning teenuste kontsessioonide andmine hankija poolt, samuti ehitustööde tellimine ehitustöö kontsessionääri poolt.

Riigihangete tegevust reguleerib riigihangete seadus.

Uued hanked avaldatakse Rahandusministeeriumi kodulehel riigihangete registris.

Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumis riigihankeid ei ole avaldatud.

Kohtulahendid

Jõustunud kohtulahendid on avalikustatud Riigi Teataja elektroonilises väljaandes:

Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumil kohtulahendid puuduvad.