Kooli 10. klassi astumine

Kõik kooli lõpetajad omavad õigust jätkata õpinguid gümnaasiumis, esitades taotluse kooli, kus toimub 10. klasside komplekteerimine.

2017./2018. õa Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium võtab vastu 10. klassi õpilasi sisseastumistestide. Kool võimaldab tasuta paralleelõpet Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolis autotehnika erialal ja tasuline paralleelõpet Erateeninduskoolis erinevates erialades.

Kõik soovijad õppida Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumis sooritavad sisseastumistestid matemaatikas, inglise ja eesti keeles. Kui 9. klassi lõputunnistusel on ainult "4" ja "5", siis sisseastumisteste ei ole vaja sooritada.

Sisseastumistestid toimuvad 22. märtsil kell 11.00. Sisseastumisteste võivad teha ainult need õpilased, kes on registreerinud mitte hiljemalt kui 21. märtsiks.

Registreemine testile

Teade 10. klassi õpilaste vastuvõtust tuleb õpilase elektroonilisele postile mitte hiljemalt kui 3. aprilliks 2017.

Õpilase kirjaliku taotluse ja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumi poolt nõutud dokumentide alusel registreeritakse õpilased 10. klassi kandidaatide nimekirja. Õpilane võib olla ainult ühe kooli nimekirjas. Kui õpilane soovib vahetada kooli, tuleb varakult kirjalikult sellest koolile teatada.

Õpilastel, kes on edukalt sooritanud sisseastumistestid, tuleb esitada järgmised dokumendid:

• taotlus
  • põhikooli lõputunnistus
  • pass, sünnitunnistus või ID-kaardi koopia
  • digifoto

Nõuded fotole:

• Foto peab olema mõõtmetega 600×8000 pikslit.
  • Fotol peab isik olema: otsevaates, neutraalse ilme ja suletud suuga, peakatteta, avatud silmadega ning vaade peab olema suunatud objektiivi.
  • Lõua ja pealae vaheline ala peab moodustama 70-80% foto vertikaalsest kõrgusest.
  • Juuksed ei tohi varjata nägu ega tekitada näole varje.
  • Fotol ei tohi olla sõrmejälgi, kriimustusi ega muid defekte, foon valge.
  • Fotofaili nimetus on õpilase isikukood. Fotofail salvestada: goo.gl/X1zxnm

10. klassi sisseastumise kirjalikke taotlusi ja dokumente võetakse vastu alates 19. - 30. juunini 2017.

Lisainfo saab telefoni (+372) 6390328 või e-posti See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. teel.