Õpilaskonverents

LAK-õppe kuu raames toimus 5.aprillil Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumis traditsiooniline gümnaasiumiõpilaste uurimuslike tööde konverents. Konverentsil tehti kokkuvõte selle õppeaasta 11.klassi õpilaste uurimuslike tööde kaitsmisest. Esitleti parimaid uurimuslikke töid eesti, vene ja inglise keeles.Mõned näited huvitavamatest töödest : „Sporditraumad“, „Šokolaadi mõju inimese tervisele“, „Fotoaparaadi tööpõhimõte“, „Tänapäevane määrava artikli kasutamine Dan Browni teose „Inferno“ ja Frances Hardinge „Valede puu“ näitel“, „Niidigraafika“, „Chillstep kui elektroonilise muusika stiil“, „Fanfiction kui kaasaegse kirjanduse ilming“.

Konverentsil osalejad vastasid kuulatu põhjal veebikeskkonnas kahoot.it küsimustele, tublimaid vastajaid tunnustati.

Konverentsil osalenud 10.klasside õpilastel oli hea võimalus kuulata 11.klasside õpilaste uurimuslike tööde esitlusi, sest järgmisel aastal ootab neil ees tööde lõpetamine ja kaitsmine.

Konverentsil osalejatelt paluti tagasisidet veebikeskkonnas mentimeter.com.

Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumi õppealajuhataja
Marina Žuravljova