Mustamäe jalgrattapäev 2014

13. mai toimub Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumis "Mustamäe jalgrattapäev 2014" 5. klasside õpilastele. Õpilased osalevad liiklusteemalises viktoriinis ning näitavad õppeväljakul, kui hästi nad oskavad jalgrattaga sõita.

Jalgrattapäevast võtavad osa Tallinna 53. Keskkooli, Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumi, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi, Tallinna Arte Gümnaasiumi, Tallinna Tehnikagümnaasiumi ja Tallinna Saksa Gümnaasiumi noored ratturid, kokku 30 õpilast.

Tallinna Tehnika Gümnaasiumi ja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumi meeskonnad saavutasid I koha. Meie koolist osalesid sellel üritusel Aleksandr Jermošin, Katrin Vohta, Iraida Ljamtseva, Deivid Peterson ja Valeria Jakovleva. Õnnitleme!

Ürituse korraldamist ja läbiviimist toetasid Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium, Põhja prefektuuri vanemkomissar Marina Aleksejeva, maanteeametist liikluskasvatuse talituse juhtivspetsialist Eve-Mai Valdna ja Mustamäe Linnaosa Valitsuse tervisedenduse peaspetsialist Riina Jõgi.

Projekti rahastas Tallinna Sotsiaal-ja Tervishoiuamet.