Kunstiprojekt "Tallinna vanalinn – sinule, minule või kellele?"

Kunstitööde näitus

10. aprillil 2014 kella 10.00 – 15.00 Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumis toimub kunstiprojekt "Tallinna vanalinn – sinule, minule või kellele?"

Viimasel ajal on korduvalt tõstatatud küsimus - kelle jaoks on Tallinna vanalinn? Inimeste jaoks, kes soovivad tulla jalutama või ärimeeste jaoks, kes näevad vanalinnas rahateenimise võimalust? Või hoopis kohalike elanike jaoks, kelle kodud asuvad vanalinnas? Tänavuse projekti eesmärgiks on pöörata tähelepanu antud temaatikale, panna noori mõtlema nendele küsimustele ning anda võimalus neile välja öelda oma mõtted.

Osalevad õpilased Tallina koolidest (9.-11. klasside õpilased). Iga rühma ülesandeks on ühistööna luua loominguline tasapinnaline reljeefne kompositsioon (formaat A1), kasutades paberplastika võimalusi.

Projekti toetavad ja finantseerivad: