MINU ARM - Eesti laulu ja tantsu 150. juubeliaasta

Esmakordselt osales meie Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumi mudilaskoor „Kümblejad“ XXVII juubeli laulupeol. Sellel aastal kandis laulu- ja tantsupidu nime "Minu arm". Ettevalmistusprotsess kestis poolteist aastat: repertuaari omandamine, ettelaulmised, kõrgete nõudmistega konkursil osalemine.

Laulupidu algas 6. juulil rongkäiguga ning jätkus kontserdiga, mis kestis õhtuni. Meie mudilaskoori lauljad olid vaimustuses, silmad särasid. 7. juulil toimus mudilaskoori proov laulukaare all ja esinemine kontserdil. Tore, kui kõik mudilased laulavad koos!

Paljud mudilased esinesid laulupeol esmakordselt ning tundsid laulmisest rõõmu ja ühtsust. Ühtsuses ja koosmõtlemises peitub jõud, rõõm on tõdeda, et noored tahavad säilitada oma kodumaa traditsioone läbi tantsu ja laulu.

Täname meie mudilasi, koorijuhti Julia Aaret toreda laulupeo eest ja lastevanemaid koostöö eest. Oleme väga uhked Teie üle!