Sissepääs kooli veebilehele

Kasutajanimi *
Parool *
Pea meeles

Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium

Õpime elu mitte kooli jaoks

Töötoad õpetajatele 9.aprillil

9. aprillil toimusid meie koolis töötoad õpetajatele. Töötoas "Erinevad e-keskkonnad" meie kooli õpetajad vaatasid erinevaid e-keskkondi (liveworksheets.com, 99math.com, bigactivities.com, edpuzzle.com) ja arutlesid, kuidas neid on võimalik kasutada õppetöös. Töötoas "3D printeri kasutamine" oli antud ülevaade sellest, kuidas 3D printer töötab. Osalejad on saanud ka ise proovida lihtsamat 3D modelleerimist, kasutades online programmi.

Töötoas "Robotid ja droonid" õpetajad tutvustasid koolis olevaid roboteid ja arutlesid nende kasutamist õppetöös. Osalejad proovisid ka Tello drooni juhtida ja drooni abil teha fotod ja video.

https://www.facebook.com/groups/nutikuu/permalink/1242208112606542/