Programmeerimine algklassides

Möödunud nädalal toimus nutikuu raames Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumis algklasside “Programmeerimise ABC” üritus. Lapsed said proovida ennast programeerimises Bee-Botide abil. Üritus kestis kolm päeva. Selles osalesid lapsed esimestest, teistest ja kolmandatest nii keelekümblus- kui ka tavaklassidest. Esimeste ja teiste klasside õpilased pidid läbima 4 erinevat jaama: matemaatika, loodusõpetus, vene keel (mõistatused) ja EV100 (Eesti sümbolid). Klasside ülesanded olid erineva raskusastmega. Kolmandate klasside lastel oli ka 4 jaama: matemaatika, eesti keel, inglise keel ja vene keel. Õpilased said nii ülesannete kui ka programmeerimisega iseseisvalt hakkama. Kuna üritus toimub juba teist aastat, on see muutumas meie koolis traditsiooniliseks.

Link: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1541959815932635&set=gm.947090665451623&type=3