INFO lastevanematele

Palun mitte saata õpilast kooli, kui öö jooksul või hommikul on esinenud õpilasel viiruslikud näitajad – halb enesetunne, peavalu, palavik, kõhuvalu, iiveldus, oksendamine, kõhulahtisus. Soovitame pöörduda perearsti poole, sest kooli tervishoiutöötajate ülesanne on haiguste ennetus ja tervise edendamine, mitte ravimine. Krooniliste haigustega õpilastel peavad kõik vajalikud ravimid alati kaasas olema, sest kooli meditsiinikabinet on varustatud vaid piiratud esmaabi vahenditega.

Seoses koolitervishoiu süsteemi muutustega teostatakse 2., 5. ja 9. klasside õpilaste tervisekontroll perearsti poolt. Kui Teie laps õpib 2., 5. või 9. klassis, pöörduge palun enda perearsti poole tervisekontrolli läbiviimiseks.